Czas realizacji zamówienia

Od razu po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem  zamówienia oraz linkiem. Po otrzymaniu przez nas akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację. Będziesz na bieżąco informowany przygotowaniu Twojego zamówienia.

 

Należy pamiętać że termin otrzymania paczki = termin księgowania płatności + termin przygotowania wysyłki + czas dostawy
 

Termin wysyłki zależy od dostępności produktów i wybranej formy płatności, natomiat czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów
 

Przy każdym produkcie umieszczonym w sklepie podany jest termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku dni. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na naszej stronie odpowiadała rzeczywistym stanom dostępności, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności
 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny, bezpieczny i szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane przeważnie natychmiastowo.

Płatność przelewem - na numer konta: BZ WBK 10 1090 1069 0000 0001 2144 0440. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Standardowo trwa to maksymalnie do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy jednak pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Gotówka / Karta w siedzibie firmy - oczywiście istnieje również możliwość odebrania i zapłaty bezpośrednio u nas w siedzibie firmy. Wówczas nie ponosisz żadnych kosztów dostawy.

 

Forma dostawy
 

Kurier - umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska - zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl