Od 10 lat oferujemy naszym klientom, wykonane z wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub metalu, spełniające wszystkie normy i standardy beczki używane. Oferujemy szereg różnych rozmiarów zbiorników – od małych, mających 30 litrów pojemności, po mieszczące aż 220 litrów rozmaitych substancji. Proponujemy różne warianty tych zbiorników:

  • Z deklem – bardzo popularny wariant, który sprawdzi się w wielu branżach,
  • Z wiekiem – to pojemniki o bardzo wytrzymałej konstrukcji,
  • Z korkami – świetne na m.in. produkty spożywcze,
  • Metalowe – z wbudowanymi korkami uszczelniającymi, odpowiednie do przechowywania wielu różnych substancji i materiałów.

Używane beczki plastikowe, jak i metalowe, zostały odpowiednio przygotowane wcześniej. Usunięto z nich wszelkie pozostałe zanieczyszczenia i nadają się do wielokrotnego, ponownego wykorzystywania.

Oferowane beczki używane będą świetnie sprawdzały się w wielu branżach – m.in. w transportowych i logistycznych, czy też w spożywczych. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji i wybrania modelu, które najlepiej będzie spełniał wymagania i oczekiwania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem ilości hurtowych naszych zbiorników, prosimy o kontakt bezpośredni z naszym działem handlowym. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl